pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

Powiatowa Społeczna Rada ds Niepełnosprawności Starosta Legnicki informuje o możliwości zgłaszania przez organizacje poza rządowe, fundacje oraz jednostki samorządu terytorialnego (powiaty, gminy) działające na terenie powiatu legnickiego kandydatów na członka Powiatowej Społecznej Radu do Spraw Osób Niepełnosprawnych.

Kandydat powinien spełnić następujące wymagania:

• być zgłoszony przez podmiot działający na rzecz osób niepełnosprawnych w powiecie legnickim,
  • wrazić zgodę na kandydowanie oraz powołanie w skład Powiatowej Rady,
  • przedstawić informację o dotychczasowej działalności w środowisku osób niepełnosprawnych.

Formularz zgłoszenia wraz z oświadczeniem kandydata i klauzulą informacyjną należy przesłać w formie pisemnej w terminie do dnia 1 lipca 2019 r. na adres Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy, Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica.

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem telefonu 76/72 43 515