Starostwo Powiatowe w dniu 24 grudnia będzie nieczynne Nie daj się grypie! Wpis do BDO

Ograniczenia używania motorowych jednostek pływających na Jeziorze Kunickim

UCHWAŁA NR XXXV/199/2018RADY POWIATU LEGNICKIEGO z dnia 17 maja 2018 r. w sprawie zakazu i ograniczenia używania motorowych jednostek pływających na Jeziorze Kunickim (WDU_D/2018/2705) wprowadza:

§1. Zakazuje się używania motorowych jednostek pływających o napędzie mechanicznym w okresie od 1 października do 30 kwietnia roku następnego.
    §2. 1. Zakazuje się używania motorowych jednostek pływających o napędzie mechanicznym w godzinach od 1900 do 900 dnia następnego w okresie od 1 maja do 30 września z zastrzeżeniem ust. 2 i 3.

2. Dopuszcza się używania motorowych jednostek pływających o napędzie mechanicznym, w odległości większej niż 100m od linii brzegowej jeziora.
    3. Dopuszcza się używania motorowych jednostek pływających o napędzie mechanicznym w odległości mniejszej niż 100m od linii brzegowej jeziora – podczas cumowania, wodowania i przemieszczania się z prędkością manewrową do 5km/h.

tel: 76-72-43-429, e-mail: iod@powiat-legnicki.eu
    pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

Herb Powiatu Legnickiego
„Życie jest ciągiem doświadczeń, z których każde

czyni nas silniejszymi (…)”

Henry Ford

Z okazji Światowego Dnia Sybiraka przypadającego w rocznicę napaści sowieckiej Rosji na Polskę składamy wszystkim Członkom Związku Sybiraków najserdeczniejsze życzenia.

Zapewniamy o głębokim szacunku i czci dla Sybiraków, którzy za to, że byli Polakami zostali skazani na poniewierkę, więzienia oraz zsyłki. Losy Sybiraków są autentycznym świadectwem historii polskiego narodu, jednocześnie przestrogą dla przyszłych pokoleń.

Życzymy wszystkim Sybirakom zdrowia, pomyślności w życiu osobistym i radości. Niech Państwa poświęcenie i doświadczenie będą pielęgnowane w pamięci kolejnych pokoleń.

Wicestarosta Legnicki

Janina Mazur
Starosta Legnicki

Adam Babuśka

Legnica, dnia 17.09.2019 r.