Nie daj się grypie! Kampania „Mie(dź) rodzinę” - rodziny zastępcze Program Operacyjny Polska Cyfrowa w powiecie legnickim Koronawirus – interaktywna mapa zachorowań.

tel: 76-72-43-429, e-mail: iod@powiat-legnicki.eu
    pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

Z inicjatywy Starosty Legnickiego Adama Babuśki odbyło się spotkanie "Przyszłość rezerwatu przyrodniczego Jezioro Koskowickie".

Na spotkaniu omówiony został obecny stan rezerwatu oraz samego zbiornika, a także przedstawiono katalog działań mogących poprawić panujące tam warunki.

W spotkaniu udział wzięli: Starosta Legnicki Adam Babuśka, Wicestarosta Janina Mazur, Wójt Gminy Kunice Zdzisław Tersa  oraz Wójt Gminy Legnickie Pole Rafał Plezia, a także przedstawiciele Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska we Wrocławiu, Regionalnego Wydziału Monitoringu Środowiska, Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska we Wrocławiu, Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, Rejonowego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, Polskiego Związku Wędkarskiego, Koła PZW "Legnica Kotwica", pracownicy komórek merytorycznych Starostwa Powiatowego w Legnicy oraz członkowie Fundacji FOPIT- GOBI.