Zostań żołnierzem WOT Zmiana godzin pracy kasy Starostwa Powiatowego

pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej uroczyste Święta w naszej tradycji, na które wszyscy czekamy z utęsknieniem.  Przy świątecznych stołach spotykają się rodziny, bliscy, przyjaciele, a nierzadko nowo poznane osoby.  Kilka dni przed Wigilią, tradycyjnie jak co roku, podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy nr 2 w Chojnowie spotkali się, aby wraz z zaproszonymi gośćmi podzielić się opłatkiem.

Udział w wigilijnym spotkaniu wzięło wiele osób, a wśród nich: Wicestarosta Legnicki Janina Mazur, Członkowie Zarządu Powiatu Legnickiego Anna Rozmus-Cieślik i Krzysztof Sowiński, Burmistrz Miasta Chojnowa  Jan Serkies, Zastępca Wójta Gminy Chojnów Grzegorz Styrkowiec, Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy Nr 1 Mariola Pyrz, Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chojnowie  Celina Witkowska, Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie Mariusz Kowalczyk, Prezes Stowarzyszenia Kulturalnego „Krajobrazy” dr Tadeusz Samborski,  oraz inni goście.

Świąteczne spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, przy dźwiękach pięknych, polskich kolęd. Krótki program artystyczny przygotowali i zaprezentowali uczniowie Społecznego Ogniska w Chojnowie i Uczestnicy Domu. Nie zabrakło życzeń i łamania się opłatkiem. Był to czas spędzony na wspólnym kolędowaniu i rozmowach, a także i wzruszających wspomnieniach.