Nie daj się grypie! Kampania „Mie(dź) rodzinę” - rodziny zastępcze

tel: 76-72-43-429, e-mail: iod@powiat-legnicki.eu
    pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

Środowiskowy Dom Samopomocy Nr 1 w Chojnowie serdecznie zaprasza do obejrzenia szopki bożonarodzeniowej, która tradycyjnie co roku jest eksponowana w przydomowym ogrodzie mieszczącym się przy ulicy Jana III Sobieskiego 2. Szopka bożonarodzeniowa wykonana własnoręcznie przez uczestników Środowiskowego Domu Nr 1 w Chojnowie pod opieką terapeuty pana Pawła Kondrat od kilku lat cieszy oczy osób przechodzących obok ośrodka wsparcia. Ręcznie robione figurki podświetlane światełkami pięknie prezentują się wieczorową porą.

Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy Mariola Pyrz wraz z pracownikami i podopiecznymi życzą mieszkańcom Chojnowa Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2020.