Nie daj się grypie! Kampania „Mie(dź) rodzinę” - rodziny zastępcze Program Operacyjny Polska Cyfrowa w powiecie legnickim

tel: 76-72-43-429, e-mail: iod@powiat-legnicki.eu
    pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

Wszyscy bardzo lubimy konkursy. Szczególnie te, w których można wygrać atrakcyjne nagrody. Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze organizuje IV edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram wybory”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych.

Głównym celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego – propagowania idei udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym.

Jeżeli jesteś zainteresowany wystartowaniem w Konkursie zgłoś chęć swojego udziału za pośrednictwem Dyrektora swojej szkoły lub osoby przez niego upoważnionej, przesyłając skany wymaganych w regulaminie dokumentów do 10 stycznia 2020 roku na adres właściwej Delegatury Krajowego Biura Wyborczego. Jeżeli nadal nie jesteś pewien swojego startu i wahasz się czy warto, uwierz w siebie i ruszaj powalczyć o atrakcyjne nagrody.

Regulamin oraz druki niezbędnych dokumentów dostępne są pod adresem: https://pkw.gov.pl/878_IV_edycja

Plakat: Wybieram Wybory