Jakie są priorytety dla naszego regionu, jak będzie się kształtować współpraca oraz jak wygląda sytuacja związana z ogniskiem ptasiej grypy w Strupicach – to główne tematy konferencji prasowej z udziałem Wojewody Dolnośląskiego Jarosława Obremskiego, która odbyła się 24 stycznia br. w Starostwie Powiatowym. W konferencji udział wzięli: Starosta Legnicki Adam Babuśka, Wicestarosta Legnicki Janina Mazur, Członkowie Zarządu: Grzegorz Gapski, Anna Rozmus-Cieślik oraz Radny Artur Mackiewicz. Wśród przybyłych na konferencję osób znaleźli się: Wiceprezydent Legnicy Jadwiga Zienkiewicz, Burmistrz Miasta Chojnów Jan Serkies, Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz, Wójt Gminy Miłkowice Dawid Stachura, Dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Obrony Cywilnej w Urzędzie Miasta Sławomir Masojć oraz pracownicy urzędów gmin z terenu powiatu legnickiego.