Nie daj się grypie! Kampania „Mie(dź) rodzinę” - rodziny zastępcze Program Operacyjny Polska Cyfrowa w powiecie legnickim Koronawirus – interaktywna mapa zachorowań.

tel: 76-72-43-429, e-mail: iod@powiat-legnicki.eu
    pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

28 stycznia br. w Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej w Legnicy odbyło się uroczyste podpisanie Deklaracji Intencji Zawiązania Współpracy Między Gminami, Miastami i Powiatami Legnicko-Głogowskiego Obszaru Funkcjonalnego. Powiat Legnicki reprezentował Starosta Adam Babuśka.

Swoje podpisy na deklaracji złożyli przedstawiciele 31 samorządów naszego regionu. Zintegrowanie Inwestycji Terytorialnych ma na celu połączenie wspólnych sił samorządów dla skuteczniejszego zdobywania środków na inwestycje z Unii Europejskiej w perspektywie budżetowej 2021-2027.