Starostwo Powiatowe w dniu 12 czerwca będzie nieczynne

pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

Każdy Jubileusz jest niezwykłym świętem i wydarzeniem. Skłania do refleksji, wspomnień i przemyśleń. Jest też okazją do dokonania oceny dotychczasowych osiągnięć oraz wyznaczania nowych celów.

Wyjątkowy Jubileusz obchodził 31 stycznia br. DPS Prząśnik w Brenniku. Uroczystość 40-lecia istnienia placówki była okazją do podsumowań, gratulacji i spotkań po latach.

W imieniu Władz Powiatu Legnickiego na ręce dyrektora Tomasza Króla życzenia i gratulacje złożył Starosta Legnicki Adam Babuśka. Udział w uroczystości wzięli: Wicestarosta Legnicki Janina Mazur, Członkowie Zarządu: Krzysztof Sowiński i Anna Rozmus-Cieślik oraz Przewodniczący Rady Powiatu Aleksander Kostuń. Wśród zaproszonych gości znaleźli sięWojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski, Prezydent Miasta Legnicy Tadeusz Krzakowski, Zastępca Prezydenta Miasta Legnicy Krzysztof Duszkiewicz, Wójt Gminy Ruja Paweł Gregorczuk, Posłanka na Sejm Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska, Poseł na Sejm Robert Kropiwnicki. Marszałek Sejmu Elżbietę Witek reprezentowała Pani Aneta Trela z Biura Poselskiego.

Doceniając wieloletni trud i wkład pracy w działalność i rozwój jednostki, podczas uroczystości specjalne podziękowania wraz z pamiątkowym obrazem otrzymały osoby, które przepracowały w Jednostce ponad 30 lat.

Obchodzony Jubileusz to święto instytucji działającej dzięki ludziom i dla ludzi. Lata bycia ze sobą na dobre i na złe dowodzą, że DPS Prząśnik jest miejscem, które promieniuje ciepłem, życzliwością i rodzinną atmosferą.

Wszystkim Pracownikom i Podopiecznym składamy serdeczne gratulacje i życzymy wszelkiej pomyślności i sukcesów na kolejne dni, miesiące, lata.

Żródło:e-legnickie.pl