pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

W dniu 13 lutego br. uroczyście odchodzono półwiecze Towarzystwa Miłośników Legnicy. Ten zacny Jubileusz był okazją do podsumowania działalności, ale przede wszystkim do złożenia podziękowań wszystkim tym, którzy swoją pracę, czas i energię poświęcili na rozwój Towarzystwa.

Podczas uroczystości w Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej padło wiele ciepłych słów w kierunku Prezes Antoniny Trawnik oraz wszystkich członków Towarzystwa. Wicestarosta Legnicki Janina Mazur podkreśliła, że przez te pięćdziesiąt lat były podejmowane działania nie tylko na rzecz miasta Legnicy, ale także całej społeczności powiatu legnickiego. Organizowane przez Towarzystwo przedsięwzięcia wpłynęły w znaczny sposób na promowanie historycznego dorobku, a także ochronę dóbr kultury całej ziemi legnickiej.

Na ręce Prezes Antoniny Trawnik, wszystkich członków oraz sympatyków Towarzystwa składamy wyrazy uznania, oraz życzymy kolejnych inspiracji do dalszego działania na terenie miasta Legnicy, oraz powiatu legnickiego.