Szanowni Państwo,

zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu preferencji komunikacyjnych mieszkańców powiatu legnickiego i użytkowników komunikacji zbiorowej dotyczących wyboru środka transportu i postulatów transportowych.

Badanie ankietowe odbywa się w formie elektronicznej oraz papierowej do 31 marca 2020 r.

Informujemy, że każdy ankieter wyposażony będzie w identyfikator, który uprawnia go do przeprowadzenia niniejszego badania.

Dodatkowo 16 marca 2020 r. od godz. 08:00 do godz. 11:00 będą mieli Państwo możliwość wypełnienia ankiety w holu budynku Starostwa Powiatowego w Legnicy.

Zapewniamy, że wszelkie informacje uzyskane w trakcie badania są anonimowe i zostaną wykorzystane wyłącznie w celu poznania Państwa opinii na wskazany temat.

Serdecznie dziękujemy za udział w badaniu.