Logo: GDDKiA

Dotyczy wariantów przebiegu korytarzy autostrady A4 na odcinku Wrocław-Krzyżowa oraz drogi ekspresowej s5 na odcinku Sobótka (S8) – Bolków (S3)

GDDKiA Oddział we Wrocławiu zwraca się z uprzejmą prośbą  o zapoznanie się z prezentacją multimedialną, która miała zostać zaprezentowana podczas spotkania konsultacyjnego 16 marca 2020 r.  w tut. Starostwie przez Biuro Projektowe WYG International, a dotyczy obszaru naszego Powiatu:

Z uwagi na brak możliwości zorganizowania w najbliższym czasie osobistych spotkań w tej sprawie, bardzo prosimy o zgłaszanie uwag poprzez wypełnienie załączonej ankiety dot. planowanych wariantów przebiegu autostrady A4 Wrocław-Krzyżowa:

Wypełnioną ankietę należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 kwietnia 2020 roku.

Wszelkie informacje dostępne są również na stronie internetowej GDDKiA pod adresem a4sk.pl w zakładce SPOTKANIA.