pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

Logo: tarcza antykryzysowaW tabeli poniżej prezentujemy Państwu kolejne sprawozdanie z wykonania zadań tzw. tarczy antykryzysowej realizowane przez Powiatowy Urząd Pracy.

Przypominamy Państwu, że PUP realizuje usługi:

• niskooprocentowana pożyczka z Funduszu Pracy dla mikroprzedsiębiorców
  • dofinansowanie części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorców samozatrudnionych
  • dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla mikroprzedsiębiorców, małych i średnich przedsiębiorców
  • dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla organizacji pozarządowych

Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy tel. 76 722 52 10 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.