pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

Działania Środowiskowego Domu Samopomocy nr 1 w Chojnowie polegające na wsparciu podopiecznych ŚDS nie zwalniają. Nadal prowadzony jest systematyczny, wszechstronny zakres świadczonej pomocy.

Uczestnicy Domu mogą liczyć na pomoc w nowej i trudnej dla wszystkich sytuacji związanej z koronawirusem. Pracownicy wspierani przez Dyrektor Mariolę Pyrz, wyposażeni w niezbędny sprzęt ochrony osobistej oraz z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, po raz kolejny zorganizowali pomoc żywnościową dla uczestników. 14 maja br. odbył się transport paczek oraz materiałów do terapii. Uczestnicy w porozumieniu z terapeutami wykonują prace arteterapeutyczne w swoich domach. Na bieżąco, wspólnie z pielęgniarką monitorowana jest sytuacja zdrowotna podopiecznych ŚDS. Dostarczane są leki oraz recepty osobom potrzebującym wsparcia w tym zakresie. Działania pracowników polegają na wsparciu podopiecznych w różnych dziedzinach ich życia. Wzajemna współpraca i zrozumienie owocują miłą atmosferą i życzliwością.