Zostań żołnierzem WOT Zmiana godzin pracy kasy Starostwa Powiatowego

pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

W wyjątkową niedzielę Zesłania Ducha Świętego nazywanej „Zielonymi Świątkami” w powiecie legnickim 50- lecie Kapłaństwa obchodził ksiądz Stanisław Kawzowicz Proboszcz Parafii pw. Św. Krzyża w Rzeszotarach.

W uroczystościach wzięły udział Janina Mazur – wicestarosta legnicki oraz Anna Graf – wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Legnickiego.  W swoim wystąpieniu Wicestarosta oprócz serdecznych życzeń zwróciła uwagę na zaangażowanie dostojnego Jubilata na rzecz społeczności lokalnej. Ksiądz Proboszcz zawsze aktywnie uczestniczy w Jubileuszach szkoły i Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Działania Powiatu Legnickiego są również bliskie sercu księdza Kawzowicza, który odsłonił i poświęcił odnowioną Figurę Św. Nepomucena w Pątnówku, a także uczestniczył w uroczystej mszy św. w Katedrze Legnickiej pw. św. Apostołów Piotra i Pawła oraz poświęceniu sztandaru z okazji XX- lecia powiatu.

W imieniu Rady Powiatu Anna Graf złożyła Księdzu Proboszczowi życzenia i gratulacje. Tak znakomity Jubileusz obchodzony przez księdza Stanisława Kawzowicza to wielka radość dla całej społeczności. Wieloletnia posługa kapłańska oraz codzienne życie to przykład głębokiej wiary i miłości do bliźniego, który napawa radością.