Zostań żołnierzem WOT Zmiana godzin pracy kasy Starostwa Powiatowego

pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

W obiekcie Domu Pomocy Społecznej „Prząśnik” w Brenniku trwają prace termomodernizacyjne. Inwestycja ma sprawić, że budynek będzie zużywał mniej energii i stanie się bardziej ekologiczny.

Starosta Legnicki Adam Babuśka oraz Etatowy Członek Zarządu Krzysztof Sowiński przybyli do jednostki. Wszystkie prace odbywają się zgodnie z harmonogramem. Przestrzegane są wszystkie środki ostrożności w zakresie zapobiegania zakażeniom COVID-19.

Przedsięwzięcie z pewnością zmniejszy zapotrzebowanie i zużycie energii cieplnej w budynku, a także poprawi komfort użytkowania pomieszczeń oraz znacząco zredukuje ryzyko pojawienia się wilgoci czy pleśni. Wartością dodaną termomodernizacji będzie niewątpliwie wizualne odnowienie dotychczasowej elewacji na części budynków.