Przejdź do treści

Klawisze Dostępności

Klawisze dostępności wykorzystują wbudowaną w przeglądarkę właściwość accesskey. Najczęściej używane są:
  • Control + Alt + key - Mac OS
  • Alt + Shift + key - Firefox
  • Shift + Esc + key - Opera 12.1 lub starsze
  • Alt + key - pozostałe

Ważne informacje:  

Starostwo Powiatowe będzie pracować krócej

W związku z trwającym remontem, w bieżącym roku jesteśmy zmuszeni zrezygnować ze spotkania informacyjno – konsultacyjnego i dlatego też, za pośrednictwem strony internetowej zapraszamy Państwa do zapoznania się z projektem uchwały w sprawie programu współpracy powiatu legnickiego z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2010.

Zapraszamy wszystkie podmioty zainteresowane realizacją zadań publicznych do zgłaszania uwag i propozycji w zakresie planowanych do realizacji zadań.

Propozycje i uwagi proszę zgłaszać do dnia 20 października 2009 roku za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź pisemnie do Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych pl. Słowiański 1, pok. 220.

W przypadku braku jakichkolwiek propozycji zmian prosimy również o informację na ten temat.

Powyższe konsultacje mają na celu rozwijanie i umacnianie współpracy z sektorem pozarządowym oraz wykorzystanie jego doświadczeń do realizacji przyszłego programu współpracy.

Wszelkich dodatkowych informacji w sprawie programu udziela pani Kornelia Kilian, nr tel. 076 72 43 418

 

Do pobrania:

Projekt uchwały