Przejdź do treści

Klawisze Dostępności

Klawisze dostępności wykorzystują wbudowaną w przeglądarkę właściwość accesskey. Najczęściej używane są:
  • Control + Alt + key - Mac OS
  • Alt + Shift + key - Firefox
  • Shift + Esc + key - Opera 12.1 lub starsze
  • Alt + key - pozostałe

Ważne informacje:  

Nieodpłatna pomoc prawna Ostrzeżenie meteorologiczne: UPAŁ - stopień: 1/3

Szanowni Państwo,

Ośrodek Badań Społecznych SONDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje obecnie badanie dotyczące możliwości uruchomienia funduszu poręczeniowo-pożyczkowego dla podmiotów ekonomii społecznej (a więc m.in. organizacji pozarządowych, spółdzielni socjalnych) działających na terenie województwa dolnośląskiego. Badanie jest realizowane na zlecenie Fundacji Rozwoju Ekonomii Społecznej. Jego celem jest poznanie Państwa opinii na temat powstającego funduszu oraz rekomendacji dotyczących formalnych i organizacyjnych rozwiązań możliwych do zastosowania.

Państwa organizacja została wybrana spośród wszystkich działających na terenie województwa dolnośląskiego jako aktywnie działająca i posiadająca dużą wiedzę na temat potrzeb sektora. Rozmowa z Państwem pozwoliłaby więc nam zdobyć cenne i wartościowe informacje.

Chcielibyśmy zaprosić dwie osoby na wywiad grupowy - członka/członkinię zarządu oraz osobę odpowiedzialną za sprawy finansowe. Wywiad potrwa ok. godziny.

Zapraszamy na spotkanie w czwartek 4 sierpnia o godz. 13.00. Odbędzie się ono w Starostwie Powiatowym w Legnicy. Zwracamy koszty dojazdu do wysokości dwudziestu złotych.

 

Zgromadzone dane będą analizowane w celu opracowania raportu, w którym Państwa wypowiedzi będą przywoływane anonimowo.

 

Liczymy na Państwa współpracę przy organizacji badania. Pragniemy zauważyć, że utworzenie funduszu leży w interesie także Państwa organizacji – w przyszłości będą mogli Państwo korzystać ze wsparcia poręczeniowo-pożyczkowego adekwatnego do Państwa oczekiwań.

Proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu do wtorku 2 sierpnia telefonicznie (32) 739 55 12 wew. 104 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Miejsce spotkania:

Starostwo Powiatowe w Legnicy

Pl. Słowiański 1

sala 3A na parterze

Z poważaniem,

Hanna Pasterny