Korzystanie z bieżącej  strony WWW oznacza akceptację poniższej Polityki prywatności.

Gromadzenie, przechowywanie, przetwarzanie, a przede wszystkim ochrona danych osobowych Użytkowników odbywa się w oparciu o ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z poźn. zm.). Oznacza to, że Starostwo Powiatowe w Legnicy deklaruje ochronę prywatności każdego Użytkownika odwiedzającego stronę www.powiat-legnicki.eu.

Dane zbierane automatycznie
W trakcie odwiedzin strony internetowej urzędu zbierane są dane dotyczące wizyty, takie jak: adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Wykorzystanie danych
Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na stronie internetowej, personalizacji zawartości naszych stron internetowych lub do celów statystycznych(Google Analytics). Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy użytkownikiem, a serwisem urzędu będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Jeśli chcą Państwo wyłączyć przesyłanie takich informacji, proszę pobrać i zainstalować ten dodatek w używanej przez Państwa przeglądarce. Jest on dostępny dla: Microsoft Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Apple Safari i Opera pod adresem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=pl.

Udostępnianie danych
W żadnym wypadku dane zebrane podczas wizyty na stronie internetowej urzędu nie będą udostępnianie innym podmiotom. Bazy danych są zabezpieczone przed dostępem osób trzecich. W przypadku kontroli Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, dane osobowe mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W przypadku naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić dane organom wymiaru sprawiedliwości.

Zmiana danych
Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć.

Kontakt
Użytkownicy, którzy mają jakieś pytania dotyczące polityki prywatności, praktyk stosowanych na tej stronie, czy też sposobów utrzymywania z nią kontaktów, proszone są o wysłanie uwag pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zmiany
Starostwo Powiatowe w Legnicy zastrzega sobie prawo zmiany powyższej Polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej wersjii na tej stronie.