Starostwo Powiatowe w Legnicy

ul. Mikołaja Reja 3, 59-225 Chojnów
Dyrektor Maria Wiśniowska
tel: 76 818 02 33

Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych “Prząśnik"

Brennik 24, 59-243 Ruja
Dyrektor Alicja Jaśkiewicz
tel.76-85-80-316

Centrum Opiekuńczo-Wychowawcze Powiatu Legnickiego w Golance Dolnej:
  • Dom Dziecka nr 1 w Golance Dolnej, mieszczący się w Golance Dolnej nr 6, w budynku A,
  • Dom Dziecka nr 2 w Golance Dolnej, mieszczący się w Golance Dolnej nr 6, w budynku B,
Golanka Dolna 6, 59-230 Prochowice
Dyrektor Renata Pinczuk-Brymerska