20.10 br. Stowarzyszenie od serca „Faustynka” zorganizowało w naszym Starostwie wernisaż pt.: „Jan Paweł II w oczach dziecka”. Wystawa była wyjątkowa, bo zaprezentowanych zostało ponad 200 prac plastycznych o tematyce związanej z Ojcem Świętym. Wśród prac wyróżnione zostały również działa najmłodszych mieszkańców powiatu legnickiego.

Udział w przedsięwzięciu wziął Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Legnickiego Paweł Grabek oraz inni zaproszeni goście, wśród których byli  dyrektorzy i nauczyciele placówek, rodzice, dzieci, a przede wszystkim autorzy prac.

Technika prac była dowolna. Dzieła dzieci przedstawiały życiową drogę świętego Jana Pawła II, jego posługę dla Kościoła Krakowskiego, aż do godności biskupa Rzymu.