05.10 br. w Domu Pomocy Społecznej dla Dorosłych „Prząśnik” w Brenniku rozbrzmiały ballady, romanse i arie operowe, które zaprezentował uczestnikom koncertu Leonid Volodko.

Udział w spotkaniu wzięli Wicestarosta Legnicki Janina Mazur oraz Członek Zarządu Powiatu Krzysztof Sowiński.

Wspólny śpiew, nastrojowa muzyka i wielkie, muzyczne przeboje światowe z pewnością wywoływały wspomnienia, skłoniły do zadumy, a także  zachęcały Mieszkańców do wspólnego śpiewu. Dobre humory i kolorowe jak jesienne barwy nastroje, nie opuszczały publiczności, która porwana w dźwięki muzyki, pragnęła jak najdłużej zatrzymać artystę na scenie.

Koncert odbył się z inicjatywy Prezesa Stowarzyszenia Kulturalnego „Krajobrazy” dra Tadeusza Samborskiego.