W dniu 6 grudnia br. z okazji Św. Mikołaja pracownicy Starostwa Powiatowego w Legnicy przekazali dzieciom  przebywającym w Domach Dziecka w Golance Dolnej prezenty w postaci słodyczy, zabawek i książek oraz  zebrane podczas zbiórki pieniążki w kwocie 1 350 zł.

Chcielibyśmy  bardzo serdecznie podziękować wszystkim Mikołajkom i Mikołajom z naszego  Starostwa za zaangażowanie oraz wielkie serca włożone w tę akcję. Niech nagrodą dla Państwa będzie radość i uśmiech naszych najmłodszych.

Corocznie organizowane akcje uczą nas wrażliwości i chęci niesienia pomocy innym. Te świąteczne podarunki, nie tylko te w postaci rzeczowej, ale również te pełne empatii i serdeczności, wywołały świąteczną radość i uśmiech na twarzach obdarowanych Dzieci.

Dziękujemy!