w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie odbyło się uroczyste zakończenie szkoły klas maturalnych Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie.

Udział w wydarzeniu wzięli  Wicestarosta Legnicki Janina Mazur oraz Etatowy Członek Zarządu Krzysztof Sowiński, a także Burmistrz Miasta Chojnowa Jan Serkies, Zastępca Wójta Gminy Chojnów Grzegorz Styrkowiec,  grono pedagogiczne, uczniowie klas pierwszych oraz uczniowie klas maturalnych (LO, technik ekonomista, mechanik, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych) i rodzice.

Szkołę ukończyło 22 uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika oraz 39 uczniów Technikum im. Orląt Lwowskich. Uczniom z najlepszymi wynikami w nauce przyznane zostało  Stypendium Starosty Legnickiego. Dyrektor Szkoły Mariusz Kowalczyk  nagrodził 9 uczniów Nagrodą Dyrektora Szkoły.

Oprawę artystyczną wydarzenia przygotowali uczniowie klas pierwszych. Absolwenci uroczyście przekazali sztandary szkoły młodszym kolegom.

Wszystkim uczniom gratulujemy ukończenia szkoły oraz życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych.