Logo: gddkiaGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu zaprasza mieszkańców miasta i gminy Prochowice na II turę spotkań informacyjnych dot. zadania inwestycyjnego przebudowa dróg krajowych nr 94 i 36 na odcinku Wrocław — Lubin.

15 maja 2024 roku (środa) Prochowicki Ośrodek Kultury i Sportu, ul. K. Miarki 5, 59-230 Prochowice

• Godz. 11:00 – 15:00 – Spotkanie otwarte z projektantem
  • Godz. 17:00 – Prezentacja

Podczas otwartego spotkania, projektant będzie do państwa dyspozycji i odpowie w zakresie interesujących państwa kwestii, w tym m.in. rozwiązań projektowych dla poszczególnych wariantów.

Ogólna prezentacja z kompleksowym przedstawieniem wypracowanych wariantów przebiegu trasy odbędzie się o godz. 17:00.

W trakcie spotkania oraz po nim (w wyznaczonym terminie) będą mogli państwo przedstawić swoją opinię w formie pisemnej co do zaprezentowanych rozwiązań projektowych.

Na specjalnie utworzonej stronie internetowej (przejdź) mogą zaznajomić się państwo z aktualnymi planami sytuacyjnymi (zakładka „Spotkania informacyjne”) prezentującymi rozpatrywane przebiegi trasy, najważniejszymi informacjami dot. inwestycji oraz aktualnymi wiadomościami.

DK94 odcinek A (Prochowice — Środa Śląska)

DK36 (Lubin — Prochowice)

Ze szczegółowymi planami inwestycji można zapoznać się na dedykowanej stronie.