zdjęcie nr 1

14 listopada 2015 roku, o godz. 10.00 w hali sportowej przy ul. Matejki 1 w Chojnowie, odbędzie się V Turniej Szachowy w Powiatowym Zespole Szkół o Puchar Polskiej Miedzi. Będzie to jednodniowy turniej szachów szybkich, kategorii OPEN, rozgrywany systemem szwajcarskim – 9 rund po 15 minut na zawodnika.

Patronat Honorowy nad Turniejem objęła Janina Mazur – Starosta Legnicki.

Nagrodzeni zostaną szachiści, którzy zajmą sześć pierwszych miejsc oraz najlepsza zawodniczka turnieju, najlepszy junior, najlepszy zawodnik z rankingiem ELO poniżej 2100 i z rankingiem poniżej 1800. Dodatkowo nagrodzeni zostaną również najstarszy, najmłodszy uczestnik oraz najlepszy zawodnik wśród uczniów PZS. Wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody rzeczowe.

V Turniej Szachowy w Powiatowym Zespole Szkół o Puchar Polskiej Miedzi będzie imprezą kończącą trwający od 9 listopada „Tydzień Patriotyzmu w PZS w Chojnowie”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w turnieju i życzymy sukcesów.

Zapisy i więcej informacji na stronie http://www.chessarbiter.com

Turniej przewidziany jest na 100 osób i o uczestnictwie zadecyduje kolejność zgłoszeń.

WARUNEK UCZESTNICTWA: opłacenie wpisowego na miejscu do godz. 930

• juniorzy - 10 PLN
  • seniorzy - 20 PLN
  • arcymistrzowie i mistrzowie międzynarodowi są zwolnieni z wpisowego.