Uwaga!!! w dniu 2.05.2017r. urząd jest nieczynny

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2015 r. poz. 1255, z póżn. zm.), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 10 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

W obu punktach nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w poniedziałki i wtorki od godz. 800 do godz.1200 oraz w środy, czwartki i piątki od godz. 1100 do godz.15 00 .

Koniec roku jest okazją do podsumowania tego co było i tego, co chcielibyśmy zrealizować w nadchodzącym Nowym 2017 roku. Z tej okazji, podczas uroczystego spotkania, podziękowania za sumienną i dobrą pracę w roku 2016 oraz życzenia pomyślności, zdrowia i wszelakiej obfitości pracownikom wydziałów, jednostek organizacyjnych powiatu i ich rodzinom złożyli: Aleksander Kostuń Przewodniczący Rady Powiatu oraz Janina Mazur - Starosta Legnicki, w imieniu własnym oraz Krzysztofa Sowińskiego – Wicestarosty Legnickiego, Etatowego Członka Zarządu Kazimierza Burtnego i pozostałych członków Zarządu Jana Krawczyka, Zbigniewa Kądziołki.