Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2015 r. poz. 1255, z póżn. zm.), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 10 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

W obu punktach nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w poniedziałki i wtorki od godz. 800 do godz.1200 oraz w środy, czwartki i piątki od godz. 1100 do godz.15 00 .

Z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia pragniemy wszystkim Pracownikom złożyć
serdeczne podziękowania za wytrwałość i sumienność w Waszej codziennej, niełatwej pracy.

Dziękujemy za rzetelne wykonywanie swoich obowiązków, zaangażowanie
i profesjonalizm oraz dbałość o jak najwyższą jakość pracy.

Wszystkim pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy życzymy wielu osiągnięć w tej niezwykle przydatnej i odpowiedzialnej pracy oraz dalszego rozwoju zawodowego, a także wszelkiej pomyślności
w życiu osobistym i satysfakcji  z wykonywanej pracy.

Rady Powiatu Legnickiego
Aleksander Kostuń