Zmiana godzin pracy pracowników Wydziału Architektury i Środowiska,

Począwszy od 1 lipca 2017 r. nastąpi zmiana godzin pracy pracowników Wydziału Architektury i Środowiska, realizujących zadania przypisane organom administracji architektoniczno-budowlanej, określone w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2016 r., poz. 290, z późn. zm.).
            Pracownicy Wydziału wykonujący te zadania będą pracować w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach od 800 do 1400, we wtorki w godzinach od 800 do 1700 i w piątki wydział nieczynny dla interesantów.

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2015 r. poz. 1255, z póżn. zm.), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 10 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

W obu punktach nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w poniedziałki i wtorki od godz. 800 do godz.1200 oraz w środy, czwartki i piątki od godz. 1100 do godz.15 00 .

Pracownicy Wydziału Komunikacji i Dróg w naszym starostwie mają powody do zadowolenia, albowiem do ich dyspozycji oddano pokój socjalny, w którym będą mogli przygotować i zjeść śniadanie. Pokoje socjalne powstaną również na innych piętrach, tak aby mogli z nich korzystać wszyscy pracownicy w naszym urzędzie. Oddane pomieszczenie to kolejne udogodnienie w Wydziale Komunikacji i Dróg, które właśnie zostało zrealizowane przy okazji remontu pomieszczeń. Pierwszymi osobami, które miały możliwość ocenić funkcjonalność pokoju socjalnego byli pracownicy Wydziału, Starosta Legnicki Janina Mazur, Wicestarosta Krzysztof Sowiński, Członek Zarządu Powiatu Kazimierz Burtny oraz Sekretarz Stanisław Warchoł. Wcześniej, w ramach zmian wizerunkowych i udogodnień dla interesantów powstała poczekalnia oraz wprowadzono system kolejkowy.