tel: 76-72-43-429
               pok. 231, piętro II

Pl. Słowiański 1
               59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Legnicy

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

Miejski Rzecznik Konsumentów podejmuje działania w indywidualnych sprawach konsumenckich na rzecz mieszkańców Legnicy i na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Legnica a Powiatem Legnickim mieszkańcom powiatu legnickiego. Udziela, więc wyłącznie pomocy osobom fizycznym. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem pracy Miejskiego Rzecznika Konsumentów na terenie legnickich gmin - pobierz

W dniu wczorajszym, 27 kwietnia 2017 r. odbyła się XXV sesja Rady Powiatu Legnickiego. Było to nadzwyczajne posiedzenie Radnych, które na wniosek Zarządu Powiatu zwołał Przewodniczący Rady Powiatu Aleksander Kostuń. Podczas posiedzenia Radni przyjęli dwie uchwały:

• w sprawie zmiany budżetu powiatu legnickiego na 2017 rok,
  • w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Legnickiego.