Zarząd Powiatu Legnickiego oraz Członek Zarządu Powiatu Grzegorz Gapski serdecznie zapraszają na uroczysty Koncert  Inauguracyjny Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych, który  odbędzie się 18 czerwca br. o godz. 19.15 w Kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Chojnowie.

Podczas koncertu wysłuchać będzie można  mistrzowski kunszt gry na organach  prof. dr. hab. Henryka Jana Botora oraz na instrumentach elektronicznych – wybitnego multiinstrumentalisty Józefa Skrzeka.

Partnerzy: Fundacja KGHM Polska Miedź,  Koleje Dolnośląskie S.A., Rzymskokatolicka Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Chojnowie, Rzymskokatolicka Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Chojnowie.

Na wszystkie koncerty wstęp jest bezpłatny.