Przejdź do treści

Klawisze Dostępności

Klawisze dostępności wykorzystują wbudowaną w przeglądarkę właściwość accesskey. Najczęściej używane są:
  • Control + Alt + key - Mac OS
  • Alt + Shift + key - Firefox
  • Shift + Esc + key - Opera 12.1 lub starsze
  • Alt + key - pozostałe

Ważne informacje:  

Nieodpłatna pomoc prawna

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. „Przedsięwzięcia promujące ideę odnowy wsi”. Kwota dotacji w roku 2011 wyniesie 550.000 zł.

Celem konkursu jest wsparcie społeczności lokalnych, działających w inicjatywie Odnowa Wsi Dolnośląskiej w 2011 r., w realizacji projektów mających na celu poprawę funkcjonowania grupy odnowy wsi, pobudzenia aktywności mieszkańców do wspólnej pracy na rzecz swojej miejscowości, a także rozwój tożsamości wiejskiej, zachowanie dziedzictwa kulturowego i specyfiki obszarów wiejskich.

Dotacja udzielona zostanie na realizację takich projektów jak:

  • wykonanie „witaczy”, czyli tablic informujących o uczestnictwie w inicjatywie Odnowa Dolnośląskiej Wsi,
  • wydanie materiałów promujących ideę odnowy oraz organizacja imprez i wystaw ją propagujących,
  • organizacja szkoleń nt. zakładania i funkcjonowania stowarzyszeń, pozyskiwania środków z UE oraz rejestracji produktów regionalnych i tradycyjnych,
  • zakładanie i prowadzenie serwisu internetowego promującego inicjatywę Odnowy Wsi.

Oferty należy złożyć w terminie od 1 do 30 czerwca 2011 roku, osobiście lub za pośrednictwem poczty, w sekretariacie Wydziału Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu (ul. Mazowiecka 15, p. III, pok. 341) w godz. 8.00-16.00.

Kontakt: Anna Karnafel, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Piotr Piechota, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 71-776-98-31 lub 71-776-96-32.

Załączniki: