Logo: Fundacja ImagoFundacja Imago we Wrocławiu zaprasza do udziału w seminarium międzynarodowym poświęconym zagranicznym formom wsparcia wytchnieniowego. Podczas spotkania będą Państwo mogli zapoznać się z rozwiązaniami irlandzkimi i hiszpańskimi, a także prowadzonymi krajowymi pracami nad nowymi instrumentami wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami i ich otoczenia.

Wydarzenie, które objęte jest patronatem International Short Break Association (Międzynarodowe Stowarzyszenie Krótkiej Przerwy) odbędzie się w dniu  27 września 2021 roku w godzinach 11:45 - 16:00 z wykorzystaniem platformy zoom. Link do seminarium: zoom.us/j/93967400821?pwd=WEI2dGlxZU1YeGgzRU9GcnIvUFozZz09

Seminarium jest częścią projektu pt. "Aktywni niepełnosprawni - narzędzia wsparcia samodzielności osób niepełnosprawnych", realizowanego przez Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Fundację im. Królowej Polski św. Jadwigi, Polskie Stowarzyszenie Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Celem projektu  jest przygotowanie kompleksowej propozycji wdrożenia do systemu prawnego zmodyfikowanych i nowych instrumentów w zakresie włączenia społecznego osób z niepełnosprawnościami w Polsce.

  • Więcej informacji o projekcie: wlaczeniespoleczne.pl/
  • Program spotkania.
  • Kontakt z organizatorem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.