W dniu 10 marca 2021 roku komisja konkursowa zapoznała się z ofertami, które wpłynęły na otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej w roku 2021 i przedłożyła Zarządowi Powiatu Legnickiego do zatwierdzenia wykaz podmiotów, którym rekomendowała przyznanie dotacji z budżetu powiatu legnickiego.

Oferta Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „W Stronę Słońca”
z siedzibą w Chojnowie, wykazana w ww. wykazie, została złożona na niewłaściwym formularzu.

Oferta Klubu Karate Kyokushin Legnica z siedzibą w Legnicy, wykazana
w ww. wykazie, nie została poprawiona i nie złożono jej w ustalonym terminie.

Wyżej wymienione dwie oferty, które nie spełniły wymogów formalnych, nie zostały dopuszczone do oceny merytorycznej i tym samym nie zostały rekomendowane przez Komisję Konkursową opiniującą oferty, do udzielenia wsparcia finansowego realizacji zadań publicznych.

Oferta Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Legnickiej z siedzibą w Legnicy nie spełniła wymogu ogłoszenia konkursowego, dotyczącego minimalnego wkładu własnego finansowego stowarzyszenia w wysokości 15% kwoty całkowitej zadania. W związku z powyższym, wyżej wymieniona oferta nie została rekomendowana przez Komisję Konkursową opiniująca oferty, do udzielenia wsparcia finansowego realizacji zadania publicznego.

Wykaz ofert, które otrzymały rekomendację do dofinansowania:

L.p. Nazwa oferenta Nazwa zadania Wnioskowana kwota Przyznana kwota
1. Stowarzyszenie „Kolejarz”
w Siedliskach
Organizacja 6 Edycji Ogólnopolskich Biegów Przełajowych „Kolej na Bieg” 3.500,00 zł 3.500,00 zł
2. Stowarzyszenie
„Mała Unia”
w Rosochatej
Organizacja turnieju piłkarskiego „Unia Talent Cup” 8.128,00 zł 7.500,00 zł

Wykaz ofert, które nie otrzymały rekomendacji do dofinansowania:

L.p. Nazwa oferenta Nazwa zadania Wnioskowana kwota Przyznana kwota
1. Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym