Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu promocji i ochrony zdrowia w 2021 roku

W dniu 10 marca 2021 roku komisja konkursowa zapoznała się z ofertą, która wpłynęła na otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu promocji i ochrony zdrowia w roku 2021 i przedłożyła Zarządowi Powiatu Legnickiego do zatwierdzenia wykaz podmiotów, którym rekomendowała przyznanie dotacji z budżetu powiatu legnickiego.

Oferta Fundacji ADRA Polska z siedzibą w Warszawie, wykazana w ww. wykazie, nie została poprawiona i nie złożono jej w ustalonym terminie.

Wyżej wymieniona oferta, która nie spełniła wymogów formalnych, nie została dopuszczona do oceny merytorycznej i tym samym nie została rekomendowana przez Komisję Konkursową opiniującą oferty, do udzielenia wsparcia finansowego realizacji zadania publicznego.

Z uwagi na zbyt małą ilość punktów uzyskanych w postępowaniu konkursowym,  rekomendacji dofinansowania nie otrzymało Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym
„W Stronę Słońca”
z siedzibą w  Chojnowie.

Wykaz ofert, które nie otrzymały rekomendacji do dofinansowania:

L.p. Nazwa oferenta Nazwa zadania Wnioskowana kwota Przyznana kwota
1. Fundacja ADRA Polska
GrupaWsparcia.pl – nigdy nie jesteś sam 8.660,00 zł 0,00 zł
2. Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „W Stronę Słońca” z siedzibą w  Chojnowie „Covid-10 jak dbać o siebie
i swoich bliskich w czasie pandemii”
1.514,00 zł 0,00 zł