W dniu 25 lutego 2022 roku komisja konkursowa zapoznała się z ofertami, które wpłynęły na otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w roku 2022 i przedłożyła Zarządowi Powiatu Legnickiego do zatwierdzenia wykaz podmiotów, którym rekomendowała przyznanie dotacji z budżetu powiatu legnickiego.

Z uwagi na zbyt małą ilość punktów uzyskanych w postępowaniu konkursowym,  rekomendacji dofinansowania nie otrzymało Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Legnickiej z siedzibą w Legnicy.

Wykaz ofert, które otrzymały rekomendację do dofinansowania:

L.p. Nazwa oferenta Nazwa zadania Wnioskowana kwota Przyznana kwota
1. Stowarzyszenie „Prząśnik” w Brenniku WIGILIA 2022 1.500,00 zł 1.000,00 zł
2. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Legnickiej Koło Parafialne przy Parafii pw. Św. Apostołów Piotra
i Pawła w Chojnowie
„Radość spotkania w rodzinie
i wspólnocie”
2.000,00 zł 1.200,00 zł
3. Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Nasza Gmina” w Prochowicach PIERWSZY OTWARTY NADKACZAWSKI PRZEGLĄD ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH
W PROCHOWICACH
6.900,00 zł 4.000,00 zł
4. Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym