Na podstawie uchwały nr 59/253/2016 z dnia 10 marca 2016 roku Zarząd Powiatu Legnickiego ogłasza powiatowy konkurs plastyczny dla osób niepełnosprawnych pod nazwą: „Mój świat – magia przyrody”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Starostwo Powiatowe w Legnicy. Realizatorami: Wydział Oświaty, Promocji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Legnicy, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy oraz Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych.

Konkurs ma umożliwić osobom niepełnosprawnym z powiatu legnickiego artystyczną wypowiedź wizji postrzegania świata, przekazanych za pomocą różnych technik plastycznych. Celem konkursu jest prezentacja twórczości plastycznej i integracja społeczna osób niepełnosprawnych. Technika wykonania pracy konkursowej - dowolna. Dopuszczalny format prac o maksymalnych wymiarach pracy 50 cm na 35cm. Prace zostaną ocenione w trzech kategoriach wiekowych: do 12 lat, od 13 do 18 lat, powyżej 18 lat.

Termin składania prac plastycznych upływa z dniem 15 kwietnia 2016 r. Prace należy składać do siedziby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy, ul. Plac Słowiański 1, 59-220 Legnica. W przypadku przesłania prac drogą pocztową o terminie decyduje data wpływu. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 22 kwietnia 2016 roku. Organizacja wernisażu prac plastycznych i rozdanie nagród laureatom nastąpi do dnia 6 maja 2016 roku.

Osoba odpowiedzialna za organizację konkursu plastycznego:
Agnieszka Redyk
Tel. 76/ 72 43 545
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGULAMIN KONKURSU

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie