Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych wspólnie z Dolnośląską Siecią Doradztwa Pozarządowego oraz Fundacją Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”/Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR3 zapraszają dolnośląskie organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej oraz przedstawicieli instytucji publicznych do udziału w V Dolnośląskich Targach Organizacji Pozarządowych 2016, które odbędą się 26 listopada 2016 roku na terenie Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego w miejscowości Krzyżowa k. Świdnicy.

Targi mają na celu promocję dolnośląskich organizacji pozarządowych oraz różnych przejawów aktywności społecznej wśród mieszkańców Dolnego Śląska, a także integracje sektora publicznego i pozarządowego. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Nabór organizacji i podmiotów trwa do 10 listopada 2016 r. i odbywa się poprzez formularz elektroniczny dostępny na stronie www.dfop.org.pl

Do 15 listopada br. lista wszystkich zakwalifikowanych organizacji i podmiotów zostanie zamieszczona na stronie: www.dfop.org.pl

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Targów dostępnym na stronie www.dfop.org.pl

Szczegółowe informacje: Jakub Walburg, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.