Starostwo Powiatowe w dniu 12 czerwca będzie nieczynne

pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

W związku z ogłoszeniem począwszy od dnia 14 marca 2020 r. na obszarze Rzeczypospolitej stanu zagrożenia epidemicznego w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 w okresie od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania –  wyłączona zostaje bezpośrednia obsługa interesantów Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Legnicy w zakresie:

• Postępowań w sprawie wydania orzeczenia o niepełnosprawności / o stopniu niepełnosprawności / o wskazaniach do ulg i uprawnień;
  • Wydawania legitymacji dokumentujących niepełnosprawność / stopień niepełnosprawności;
  • Wydawania kart parkingowych dla osób niepełnosprawnych i placówek.
  • Przyjmowania skarg i wniosków;

Jednocześnie informujemy, iż zaplanowane na miesiąc marzec posiedzenia składów orzekających odbywać się będą w trybie zaocznym lub zostaną wyznaczone nowe terminy posiedzeń, o których zostaną Państwo poinformowani.

Zwracamy się z prośbą, aby wszystkie pytania i informacje kierować do nas za pośrednictwem e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.