pok. 231, piętro II; Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
    Klauzula informacyjna w związku ze sprawą załatwianą milcząco

Z początkiem kwietnia ruszył program Ministerstwa Cyfryzacji "Zdalna szkoła".  Projekt umożliwia samorządom zakup komputerów i tabletów do szkół bez wkładu własnego i finansowany jest ze środków budżetu Unii Europejskiej.

Dzięki wsparciu finansowemu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, na zadanie pn. "Zakup laptopów na potrzeby realizacji projektu "Zdalna Szkoła" w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie" w ramach Konkursu Grantowego Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego ogłoszonego przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa udało się zakupić 24 laptopy o wartości 59 976,00 zł.

18 maja br. Starosta Legnicki Adam Babuśka, Wicestarosta Legnicki Janina Mazur oraz Dyrektor Wydziału Oświaty, Promocji i Spraw Społecznych Elżbieta Iwanicka przekazali Dyrektorowi Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie Mariuszowi Kowalczykowi laptopy z przeznaczeniem dla najbardziej potrzebujących uczniów szkoły.

Do pracowni rysunku technicznego PZS trafiło również 10 sztuk zestawów komputerowych, sfinansowanych ze środków własnych powiatu, ujętych w planie budżetu szkoły na 2020 rok.