Zapoznaj się:

Zasady bezpośredniej obsługi interesantów w czasie stanu epidemii lub stanu zagrożenia epidemicznego.

Przeczytaj

Radio Wrocław rozpoczęło akcję: „Twoje Radio w Twoim mieście”, której celem jest wysłuchanie, poznanie i odpowiedź na nurtujące mieszkańców Dolnego Śląska pytania.

20.11. br. Radio było gospodarzem programu, który dotyczył naszego powiatu legnickiego. Na żywo ze studia Radia Wrocław, które mieści się w budynku Starostwa, nadawany był program „Lider Opinii”. Wszystkie głosy i sprawy zgłaszane przez nich zostały przeanalizowane.  Dzięki temu odbyła się debata, której gościem był Starosta Legnicki Adam Babuśka. W tej części programu mieszkańcy mogli wysłuchać odpowiedzi na komentarze i uwagi przysłane przez naszych mieszkańców.

W drugiej części Audycji, która poruszała sfery kultury, muzyki i sportu w studio gościli: Wicestarosta Legnicki Janina Mazur, która opowiadała o kolejnej już III edycji konkursu literackiego „Pamiętnik Pokoleń”; Przewodniczący Rady Powiatu Aleksander Kostuń, który podzielił się doświadczeniami ze współpracą ze Bractwem Henryka Pobożnego; Członek Zarządu Powiatu Grzegorz Gapski – inicjator i pomysłodawca oszlifowanego diamentu, jakim jest wyjątkowe i nietuzinkowe wydarzenie „Letnie Koncerty Organowe”, obchodzące w tym roku swój piąty jubileusz; Pani Stanisława Pakos, która przybliżyła słuchaczom temat związany z folklorem w naszym powiecie  oraz Pani Bożena Zakrawacz poruszająca  kwestie związane ze sportem wśród osób niepełnosprawnych oraz działalnością  największego Klubu Olimpiad Specjalnych Dolnego Śląska ,, Anna”.

Posłuchaj: https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/101911/Twoje-radio-w-Twoim-miescie-LEGNICA