W trakcie trwania Roku Rodziny w Powiecie Legnickim, Stowarzyszenie Młody Dolny Śląsk rozpoczęło kampanię społeczną pn. „Odłącz się”, do której przystąpił nasz powiat.

W dniu 23 listopada br. gośćmi Starosty Legnickiego Adama Babuśki oraz Wicestarosty Legnickiego Janiny Mazur byli przedstawiciele Stowarzyszenia -  Panowie  Damian Fiet oraz Dawid Wrzesiński.

Starosta Legnicki Adam Babuśka oraz Członek Zarządu Powiatu Krzysztof Sowiński podpisali umowę partnerską, która ma na celu przeprowadzenie w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie warsztatów rozbudzających wśród młodzieży, a także jej rodziców i rodzin, świadomości na temat szkodliwości malutkiego urządzenia, które zdominowało nas i nasze życie. Czujemy potrzebę sprawdzenia powiadomienia na telefonie, kiedy tylko usłyszymy magiczny dźwięk. Jesteśmy w pracy? Gotujemy obiad? Prowadzimy samochód? Bez różnicy!

Zgadzasz się, że problem istnieje? Przekaż dalej i #Odłączsię!

Więcej informacji nt. kampanii społecznej uzyskamy pod linkiem: https://www.facebook.com/odlaczsie/