Logo: Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. oraz Starostwo Powiatowe w Legnicy zapraszają na spotkanie w ramach kampanii promującej tereny inwestycyjne w powiecie legnickim, które rozpocznie się 25 marca o godzinie 11:00. Wezmą w nim udział przedstawiciele Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A (LSSE), Starostwa Powiatowego w Legnicy oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy (PUP). Głównymi tematami spotkania będą: aktualne warunki uzyskania wsparcia nowych inwestycji, oferta PUP skierowana do pracodawców i przedsiębiorców oraz prezentacja terenów inwestycyjnych Powiatu Legnickiego.

Możliwość uczestnictwa zdalnie lub stacjonarnie.

Rejestracja: www.lsse.eu

Czas i miejsce:

25.03.2021r. (czwartek), sala NOX

ul. Rycerska 24, 59-220 Legnica

Plan spotkania:

1100-1110
Przywitanie uczestników
Wiceprezes LSSE S.A. – Przemysław Bożek
Starosta Legnicki – Adam Babuśka
1110-1135
Aktualne warunki uzyskania wsparcia nowej inwestycji
Dyrektor Departamentu Obsługi Przedsiębiorców LSSE S.A. – Wiesław Sowiński