Logo: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy, serdecznie zaprasza uczniów szkół  podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu legnickiego, do wzięcia udziału w konkursie na plakat i hasło kampanii społecznej, dot. promowania rodzicielstwa zastępczego w powiecie legnickim w 2021 r.

Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Legnicki - Pan Adam Babuśka.

Celem Konkursu jest propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego. Konkurs jest realizowany w ramach działań kampanii, na rzecz rodzicielstwa zastępczego.

Konkurs jest realizowany w kategorii plakat oraz hasło kampanii społecznej dot. rodzicielstwa zastępczego w powiecie legnickim, w 2021 r.

Ogłoszenie konkursu nastąpi w dniu 26 kwietnia 2021 r. Prace na konkurs można nadsyłać do dnia 17 maja 2021 r.

Spośród zwycięskich prac plastycznych, wyłoniona zostanie praca, która będzie  wykorzystana w kampanii społecznej, na materiałach promocyjnych – plakatach i ulotkach oraz w mediach lokalnych i społecznościowych.

Szczegółowe warunki konkursu zostały podane w regulaminie konkursu, który jest dostępny na stronie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy: pcpr.legnica.pl

Dodatkowe informacje można również uzyskać w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy, pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica oraz pod numerem telefonu: 76 72 43 465 lub 76 72 43 483.

Organizator:

• Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy