30 kwietnia to niezwykły dzień dla 53 absolwentów Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie. W tym dniu nie zabrakło wzruszeń i podziękowań. Wiele pracy, trudu i wysiłku uczniów oraz nauczycieli zostało włożonych w osiągnięty sukces, jakim jest zakończenie nauki w Powiatowym Zespole Szkół  w Chojnowie. Starosta Legnicki Adam Babuśka podczas spotkania z absolwentami dodał, że wierzy, iż nauka w PZS pozwoliła im na rozwinięcie swoich możliwości i umiejętności, a zdobytą wiedzę wykorzystają w dalszym rozwoju osobistym i zawodowym.

Starosta Legnicki nagrodził również sześcioro uczniów, za wybitne wyniki i szczególne osiągnięcia w nauce, wręczając Stypendium Starosty. Jest to niezwykłe wyróżnienie dla nagrodzonych, ale też zachęta dla wszystkich uczniów, że warto uczyć się w Powiatowym Zespole Szkół.

Zakończenie roku szkolnego maturzystów, to także zapowiedź matur, chociaż kasztany jeszcze  nie kwitną, to czas biegnie nie ubłagalnie i już za chwilę rozpocznie się egzamin dojrzałości.

Wszystkim absolwentom przystępującym do tegorocznej matury Władze Powiatu Legnickiego życzą połamania pióra!

Powodzenia!