11 czerwca br. Starosta Legnicki Adam Babuśka oraz Radny Artur Mackiewicz odebrali z rąk Radnego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Piotra Karwana Promesy Samorządu Województwa Dolnośląskiego  na łączną kwotę 256 900,00 zł.

Promesy zostały wręczone na dofinansowanie zadań realizowanych przy wsparciu w formie pomocy finansowej z budżetu Województwa Dolnośląskiego ze środków na ochronę, rekultywację i poprawę gruntów rolnych. Promesa w wysokości 207 900,00 zł dotyczy realizacji zadania „Biskupin, droga dojazdowa do gruntów rolnych”, natomiast promesa w kwocie 49 000,00 zł przeznaczona zostanie na zakup sprzętu pomiarowego i informatycznego oraz oprogramowania dla Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.