GrafikaOd dnia 28 września zamknięta zostanie droga powiatowa w Koskowicach. W związku z pracami wprowadzona zostanie tymczasowo organizacja ruchu. Dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 12 ton wyznaczony został objazd przez miejscowości: Ziemnice i Grzybiany, natomiast dla pojazdów powyżej 12 ton przez Lubin i Prochowice.

Utrudnienia w ruchu potrwają do listopada 2022 roku. Droga w Koskowicach to jedna z najważniejszych arterii w Powiecie Legnickim. Jej stan techniczny oraz dzisiejsze obciążenie wymagają jej kompleksowej przebudowy. Zakres prac jest bardzo szeroki i czasochłonny. Efekt końcowy powinien jednak wynagrodzić kierowcom niedogodności związane ze zmianą organizacji ruchu i koniecznością korzystania z wyznaczonych objazdów.

Mieszkańcy Koskowic będą mieli możliwość dojścia lub dojazdu do swoich nieruchomości. Zostaną także wyznaczone miejsca zbiórki odpadów komunalnych.

Wyznaczony objazd dla pojazdów do 12 t.

Mapa objazdu Koskowic dla pojazdów do 12 ton

Wyznaczony objazd dla pojazdów powyżej 12 t.

Mapa objazdu Koskowic dla pojazdów powyżej12 ton