Po 42 latach pracy Pani Izabella Studzińska, która od pierwszej kadencji zajmowała się protokołowaniem i obsługą posiedzeń Zarządu Powiatu Legnickiego, podjęła decyzję o przejściu na emeryturę.

Władze  Powiatu Legnickiego serdecznie dziękują za wszystkie lata pracy, za  sumienność, zaangażowanie w codzienną pracę oraz wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych.

Do życzeń przyłączają się koledzy i koleżanki z pracy.

Droga Pani Izo!

Życzymy Pani samych pięknych dni, uśmiechu na twarzy, dziękujemy  za każdą pogodną chwilę, za uśmiech  i dobre rady.
W ciągu tych wszystkich lat była Pani koleżanką z pracy, na której zawsze można było polegać, która zawsze służyła pomocą i wsparciem. Stała się Pani przyjacielem, na którego zawsze można było liczyć.
Za to wszystko pragniemy dzisiaj podziękować, składając najlepsze życzenia na dalsze lata.

Grafika: kwiaty