Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy otwieramy serca na potrzeby drugiego człowieka. To okres niezwykły, kiedy spełniają się marzenia. Czas trwania pandemii koronawirusa sprawił, że nagle zmieniło się życie milionów ludzi. Troska o zdrowie swoje i swoich bliskich, przyjaciół, znajomych sprawiły, że ludzi połączyły te same obawy. Okres pandemii to czas, w którym możemy zwrócić szczególną uwagę na potrzeby naszych Rodaków na Wschodzie i wspomóc ich w tym trudnym okresie.

Starostwo Powiatowe w Legnicy zaprasza do włączenia się w coroczną przedświąteczną zbiórkę darów  dla naszych Rodaków na Kresach Wschodnich organizowaną przez Grażynę Orłowską – Sondej ze Studio Wschód  we Wrocławiu. Podzielmy się dobrem i okażmy naszą serdeczność. Ofiarować można: środki dezynfekujące, higieniczne, produkty spożywcze, słodycze, kosmetyki i chemię gospodarczą.

Miejsce zbiórki:

Słowiański 1, Legnica
Pokój nr 222
Telefon: 76 724 35 67

Termin zbiórki: do 10.12.2021 r.

Sprawmy, by w te Święta Bożego Narodzenia w domach polskich rodzin na Kresach Wschodnich zagościła radość i spokój.