Panowie Mikołaje i Panie Mikołajki pracujący w Starostwie Powiatowym w Legnicy chętnie włączają się w organizowane  akcje, które wspomagają potrzebujących oraz te, które wywołują uśmiechy na twarzach najmłodszych. Zbliżające się Mikołajki to czas kojarzony z prezentami, szczęściem i zabawą. To dzień ważny dla każdego dziecka, wyczekiwany i dający radość.

To kolejny rok, kiedy nasi pracownicy wspierają Dom Dziecka w Golance Dolnej – miejsce tworzące bezpieczny i kochający dom, w którym dzieci pokonują swoje trudności, rozwijają pasje i spełniają marzenia. Akcja mająca na celu przekazanie najmłodszym słodyczy, książek i zabawek cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i wsparciem. 3 grudnia br. Członek Zarządu Powiatu Krzysztof Sowiński oraz pracownicy starostwa przekazali Dyrektor Renacie Pinczuk - Brymerskiej zebrane prezenty.

Pomagamy, bo lubimy. Zależy nam wszystkim  na tym, aby z okazji dnia  świętego Mikołaja obdarować wszystkie te osoby, które tego potrzebują, bo przecież czas jest świąteczny i wyjątkowy.